آبپخش

رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش در مصاحبه خود با سایت شورای اسلامی شهر آب پخش از افتتاح اولین فروشگاه صنایع‌دستی مستقل و جامع خبر داد.

رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش در مصاحبه خود با سایت شورای اسلامی شهر آب پخش از افتتاح اولین فروشگاه صنایع‌دستی مستقل و جامع خبر داد و افزود:

این فروشگاه باید تقویت شود تا به‌عنوان ویترین صنایع‌دستی استان بوشهر در کشور بتواند ظرفیت‌های نهفته اشتغال را در خود احیا نماید و باعث بهبود شرایط اقتصادی شاغلین وابسته به این صنعت گردد. ایشان در ادامه مطرح نمودند در نظر داریم با ایجاد شرایط آموزش در تمام سطوح، در مدارس تا مراکز فنی و حرفه‌ای این صنعت را در ابعاد گسترده‌ای ترویج نماییم.

رئیس شورای اسلامی شهر از همراهی مدیریت محترم فروشگاه سرکار خانم زینت جهان‌افروز با کمیسیون‌های شورا در افتتاح این فروشگاه تقدیر و تشکر نمودند و از اینکه برای اولین بار این حرکت ارزشمند و نمایانگر هنر پیشینیان منطقه توسط بانوان شهر کلید می‌خورد ابراز امیدواری نمود تا شاهد ایفای نقش جدی بانوان در ادامه این فرایند باشیم.

ایشان در انتها از همت اعضای کمیسیون محیط‌زیست، گردشگری و جذب سرمایه و کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و بانوان شورای اسلامی شهر که نقش ارزنده‌ای در ایجاد این فروشگاه داشتند نیز تقدیر و تشکر نمودند.

 

آبپخش آبپخش آبپخش آبپخش آبپخش آبپخش آبپخش آبپخش آبپخش آبپخش آبپخش آبپخش

دسته بندی: آخرین اخبار صفحه اصلی, کمیسیون ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد