غلامرضا وفایی رئیس شورای شهر آب پخش ضمن بازدید از مسیر ۳ کیلومتری پل کلل تا شهدای گمنام، بر اقدام جدی مسئولین شهرستان و استان در خصوص تعریض و چهار خطه شدن مسیر مذکور تأکید کرد و خواستار تسریع در انجام این پروژه مهم شد.

رئیس شورای شهر آب پخش گفت: تاکنون مکاتبات متعددی در این خصوص با مسئولین شهرستان، استان و مرکز از سوی نمایندگان مردم در شورای پنجم و ششم انجام شده که آخرین مکاتبه در سفر اخیر ریاست جمهوری به استان، تقدیم وزیر راه و شهرسازی شده است.

وفایی اظهار داشت: عدم نیاز به تملک، زیرسازی تقریباً آماده و طراحی نقشه ی چهار خطه شدن این مسیر مطابق با استانداردهای وزارت راه و شهرسازی را از دلایل کم هزینه بودن این پروژه عنوان کرد و گفت چهار خطه شدن مسیر پل کلل تا شهدای گمنام با ملاحظات خاص توریستی و نخلستان های آب پخش و همچنین به منظور ارتقاء ایمنی، ضرورتی انکارناپذیر و از خواست های به حق مردم بخش آب پخش می باشد.

سخنگوی شورای شهر آب پخش اظهار داشت: ورودی آب پخش یکی از زیباترین مناظر طبیعی و بکر استان بوشهر است؛ جاده ای که از میان نخلستان ها و کانال های آبرسانی با قدمت یکصد ساله عبور می کند، زیبایی این مسیر را برای عبورکنندگان دو چندان کرده است.

غلامرضا وفایی می گوید سال های متمادی است که مسئولین مربوطه قول اجرای این پروژه را به مردم داده اند اما اقدامی صورت نگرفته است. انتظار داریم در دولت انقلابی، مردم شاهد تعریض و چهارخطه شدن این مسیر مهم باشند.

یادآور می شود اخیراً دکتر رضایی نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و بخشدار آب پخش بر تعریض و چهارخطه شدن مسیر پل کلل تا شهدای گمنام تأکید کرده و خواستار اجرای این پروژه مهم و کم هزینه شده اند.

دسته بندی: آخرین اخبار صفحه اصلی, تصویر روز برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد