تقدیر و تشکر اعضای شورای شهر آب پخش از حضور مردم در نشست پرسش و پاسخ با نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی

شورای اسلامی شهر آب پخش طی اطلاعیه ای از حضور پرشور مردم در جلسه گفتگوی صمیمی با نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی تشکر و قدر دانی کرد.

متن اطلاعیه:

بسمه تعالی

باسلام و احترام خدمت شهروندان گرامی

ضمن تشکر و سپاس فراوان از مردم شریف شهر و بخش آب پخش بخاطر حضور پرشور و باشکوه در نشست مردمی روز پنج شنبه مورخ ۲۰ آبان ماه در محل مسجد رحمت و ابراز نظر و دیدگاههای خود و مشارکت در گفتگوی صمیمی با نماینده محترم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی و مدیران آبفا، بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس ویژه ی اعضای شورای اسلامی شهر آب پخش بابت پیگیری های نماینده شهرستان دشتستان در خصوص سه موضوع مهم و خواسته به حق مردم (تعریض و چهارخطه کردن مسیر پل کلل تا ورودی آب پخش، اتصال آب آشامیدنی شهر آب پخش به خط کوثر، آزادسازی اراضی مسکونی شهر آب پخش) از ایشان اعلام می دارد.

همچنین از استاندار محترم و انقلابی در خصوص دستور اجرای تعریض و چهارخطه کردن مسیر سه کیلومتری پل کلل تا ورودی آب پخش، تقدیر و تشکر ویژه داریم.

از مهندس رستمی مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان، مهندس علم مدیرکل محترم راهداری استان، فرماندار محترم شهرستان دشتستان و بخشدار محترم آب پخش؛ در خصوص پیگیری و اهتمام جدی پیرامون تعریض و چهارخطه کردن مسیر پل کلل تا ورودی آب پخش، کمال تشکر را داریم.

از مردم شهر و بخش آب پخش انتظار داریم تا انتهای کار، پیگیر و حامی اجرای این سه خواسته به حق و مهم باشند.

شورای اسلامی شهر آب پخش ـ ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۰

دسته بندی: آخرین اخبار صفحه اصلی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد